WORK IN PROGRESS ARTS MEETINGS 2009
left2
Zdjecie1
Work In Progress Arts Meeting to projekt artystyczny odbywający się na terenie Dolnego Śląska w okolicach Srebrnej Góry od 1 kwietnia do 3 maja 2009 roku. Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Faaac (Francja) i Stowarzyszenia Kejos The-at-er (Wrocław) 70 artystów z całej Europy spotkało się w Budzowie by przez 3 miesiące wspólnie tworzyć, działać i animować. Najazd artystyczny na okolicę Srebrnej Góry miał sprawdzić jakie efekty przyniesie zderzenie żywej, dzikiej, spontanicznej sztuki ze społecznością lokalną. WIP to ogólnoeuropejski projekt będący efektem współpracy dwóch stowarzyszeń – polskiego i francuskiego – obu przekonanych o konieczności stworzenia projektu żywego performance’u, który zbliży nowe formy sztuki, a także o potrzebie rozwijania sztuki przechodzącej totalną ewolucję : cyrku.

Pobierz oferte w formacie PDF  Pobierz oferte
  w formacie PDF.